sex hattı

sex hattı

sex hattı

sex hattı

Telefonda Seks

sex hattı

Telefonla randevu alın. Diğer seks türlerinde olduğu gibi, telefonla seks sırasında her şeyin “doğal olarak akmasına” izin vermek önemlidir; Ancak özellikle ilk kez birlikte telefon seksi yapıyorsanız, önceden plan yaparak deneyiminizi geliştirebilirsiniz.
İkinizin yalnız olduğu ve rezervasyon yaptırabileceğiniz bir zaman seçin. Eşiniz, siz yatağınızdayken, seks için hazırlanırken kütüphanenin dışındaki yağmurda titriyorsa, planınız işe yaramayacaktır.
Partneriniz ilk kez telefonda seks yapmayı deniyorsa veya bu tür seks konusunda endişeliyse, ona bu makaleyi göndermeyi veya birlikte okumayı düşünebilirsiniz.
Telefonda seks yapmaya başlamadan önce, seks sırasında ne yapmak istediğinizi birbirinizle her zaman konuşabileceğinizi unutmayın.

Telefonda Seks Yap
2


Rahatlayın ve havaya girin. Endişeli hissediyorsanız veya hayatınızı gülünç buluyorsanız, bundan zevk alamazsınız; Bu nedenle, aramadan önce kendinizi rahat ve hazırlıklı hissetmek için ne gerekiyorsa yapın.
Rahatlayın: Vücudunuzdaki gerilimi azaltabilecek her şeyi yapın. Örneğin, bir süre yatakta uzanın, internette sörf yapın, bir kadeh şarap için, egzersiz yapın, aptalca bir şarkı söyleyin veya aynanın karşısında dans edin.
Havaya girin: Kendinizi seksi hissedebileceğiniz bir atmosfer yaratmak önemlidir, bu nedenle farklı seks türlerine hazırlanmak için yapmanız gerekenleri yapın. Şu fikirleri deneyebilirsiniz:
Odanızı temizleyin ve yatağınızı yapın
Işıkları kısın, hatta biraz mum yakın
-Hafif bir müzik açın
-Duş alın veya duş alın (isterseniz sakalınızı bile tıraş edebilirsiniz)
-Bir düşünün bir telefon konuşmasını renklendirmek için iki kişiyle oynayabileceğiniz bir senaryo (birlikte soyunmak gibi) Yüzmeyi hayal edin)
-En sevdiğiniz seksi üstlerinizi ve iç çamaşırlarınızı (veya onları çıkarın!) Pantolonu giyin (veya çıkarın!)
-Seks oyuncakları alın varsa hazır
-Sizi uyarması için vücudunuzu nazikçe okşayın, eşinizi düşünün veya hayal edin Sahip olduğunuz, sahip olmak istediğiniz cinsel ilişkileri hayal edin. Ama çok heyecanlanma, telefon görüşmesi bunun için var!

Metod2


Telefonda Seks Yap

1
Ara. Partneriniz telefonu açtığında, sizin için rahat olan bir tempoda telefon seksini başlatın. Telefonda seks yapmanın “doğru” bir yolu olmadığını unutmayın.
Rahatlamanıza yardımcı olacaksa, başlamadan birkaç dakika önce partnerinizle konuşun… Ama dikkatinizi asıl amacınızdan uzaklaştıracak kadar dikkatinizin dağılmasına izin vermeyin.
Alçak, yumuşak bir sesle konuşmak veya hızlı ve sert nefes almak, ruh halinize girmenize yardımcı olabilir, ancak doğal olmayan hissediyorsanız, bunu zorlamanız için hiçbir neden yoktur. Normal bir sesle konuşmak ve doğal olarak nefes almak, onu seksi görünmeye zorlamaktan daha baştan çıkarıcıdır.
Telefonda Seks Yap
başlıklı resim
2

EROTİK SOHBET

Erotik sohbet için kullanılabilecek bir konu hakkında konuşmaya başlayın. Başlamak genellikle zordur, özellikle de bu tür bir seksi ilk kez deniyorsanız! Rahatça konuşabileceğiniz, ancak daha fazla duyusal alana ulaşmanızı sağlayacak bir konu seçin. Örnek:
Onu ne kadar özlediğinizi veya yanınızda olmasını ne kadar istediğinizi söyleyin
Yanınızda olsa ne yapmak isterdiniz onu söyleyin
Ne giydiğinizi ve onu nasıl tuttuğunuzu konuşun
Ne olduğunu söyle’ şu anda yapıyor
Nasıl hissettiğiniz hakkında konuşun
Partnerinizden yukarıdakilerden herhangi biri hakkında konuşmasını isteyin. Konuya geldiğinizde ve kendinizi daha rahat hissettiğinizde, konuşmanızda daha cesur olun veya yeni seksi konular hakkında konuşun. İyi bir yaklaşım, partnerinizden üç şeyi tarif etmesini istemektir:
Ne yaparsınız? Neler olduğu ve sizi nasıl etkilediği hakkında konuşun. Tarif ettiğinizde, istediğiniz gibi hareket edin; utanç verici veya müstehcen!
“İpuçları” alın. Örneğin: “Külotumu dikmeye başlamalı mıyım? sorgulama.
Kabul ederse, ona ne yapmasını istediğinizi söyleyin.
Kendinize dokunmaktan rahatsızsanız, kendinizi kötü hissetmeyin. Partnerinize onları dinlemenin bile size son derece keyifli bir deneyim yaşattığını söyleyebilirsiniz.
Ne hakkında rüya görüyorsun? Partnerinizle ne yapmak istediğinizi konuşabilirsiniz. Örneğin, geçmişte birlikte yaşadığınız harika bir cinsel deneyimi uzaktan da olsa yeniden yaşayabilir veya size söylediklerini gözünüzde canlandırabilirsiniz.
Telefonunuzda yavaş yavaş seks yapmaya başlamak isteyebilirsiniz. Örneğin, “Saçını okşamak istiyorum” veya “Gömleğin harika görünüyor” gibi masum ifadelerle başlayın ve ardından “Boynunu öpmek istiyorum” veya “Beni özlüyor musun?” Duşta sana bir şey mi yaptı? gibi daha seksi sohbetlere geçebilirsiniz.
Ne kadar hızlı konuşacağınız ve ne kadar hızlı konuşacağınız size kalmış.
Nasıl hissediyorsun? Yaptıklarınızdan ve/veya size anlattıklarından sonra yaşadığınız fiziksel ve duygusal deneyimleri tanımlayın.
İnilti, ne kadar iyi hissettiğinizi ifade etmenin harika bir yoludur. Ama kendinizi rahat hissetmiyorsanız, şikayet edecek bir şeyiniz yok. Başlangıçta, nefes alma hızınızı biraz artırarak, küçük iniltilerin daha yüksek sesli iniltilere dönüşmesine yardımcı olabilirsiniz.
Partneriniz gerçekten takdir ettiğiniz bir şeyi tarif ettiğinde veya yaptığında, ona bildirin. Ayrıca hoşlanmadığınız bir şey olursa ona söylemekten çekinmeyin; Bu şekilde, ikinizin de sevdiği başka bir şeye geçmekte tereddüt etmeyeceksiniz.
Telefonda Seks Yap Adım 11 başlıklı resim

Erotik sohbette Mastürbasyon ve boşalma (isteğe bağlı). Karşılıklı mastürbasyon ve orgazm, telefon seksine büyük katkıda bulunan faktörlerdir. Onları denemek tamamen ikinize kalmış.
Partneriniz mastürbasyon konusunda sizinle aynı fikirde değilse, kendinizi kötü hissetmeyin. Tek başına mastürbasyon yapmak istemiyorsanız, başlamadan önce partnerinize size katılmak isteyip istemediğini sorun. Aynı şekilde, partneriniz mastürbasyon yapmaya başlarsa ve siz de katılmak istemezseniz endişelenmeyin. Katılmak zorunda değilsin. Hem partnerinizi dinlemekten zevk almanız hem de onu memnun etmeniz gerekiyor.
Biriniz veya her ikiniz de orgazma ulaşmakta zorlanıyorsanız endişelenmeyin. Orgazm, deneyiminizin amacından ziyade küçük bir ödüldür.
Partneriniz durmaya hazır olmadan orgazm oluyorsanız, susmayın! Ne hissettiğinizi ve hayal ettiğinizi açıklayarak onunla konuşmaya devam edin.
Telefonda Seks Yap Adım 3 başlıklı resim
5
Bitir. Durmak istediğiniz yer size kalmış. Orgazm olmak için beklemenize gerek yok. Aynı şekilde, ikiniz de orgazm olduğunuzda durmak zorunda değilsiniz.
Telefonda seks yaptıktan sonra bir aramayı ne zaman bitirmeniz gerektiğine dair bir kural yoktur. Bazıları, nefesleri normale dönünce aramayı sonlandırdı; Bazı insanlar ayrıca çevrimiçi kalmayı ve sohbet etmeyi sever.
Telefonu kapatmadan önce, partnerinize bu deneyimden ne kadar keyif aldığınızı mutlaka söyleyin.

sex hattı

Yorum yapın